zdrowie, medycyna

Czasami łatwiej dociera do nas to, co poznajemy w formie zwyczajnej rozmowy, prostego dialogu. Dialogu z kimś, kto wie z Mistrzem. A wiedza, którą możemy poznać, jest niezwykle ciekawa i ogromna. Terapia Wschodu to wiedza prosta, piękna i nieskończona. Nauczyciel opowiada o: medytacji, koncentracji, miejscach mocy, długowieczności, o potędze prostoty, pokorze. Udowadnia, że medycyna Wschodu dotyczy każdego aspektu ludzkiego życia i zdrowia. Pokazuje drogi, tym z nas, którzy szukają równowagi, spokoju i radości ciała, umysłu i duszy.

MGreyback | 2012-11-18
Na półkach