Taniec i akwizycja

Wydawnictwo: Wydawnictwo Warstwy
poezja

Teksty Przemysława Witkowskiego to liryka otwarta na nowe języki i zjawiska, a zarazem dojrzała. To mocny, wyraźnie słyszalny głos w młodej polskiej poezji. Witkowski w swoich nowych tekstach nie obawia się używać języka znanego nam z ulic czy z sieci. Sięga też po tematy ważne społecznie, takie jak rasizm, ksenofobia, relacje masońsko-żydowskie, nie tracąc zarazem ładunku lirycznego w swoich tekstach – Justyna Sobolewska („Polityka”).

źródło opisu: http://www.wydawnictwowarstwy.pl/products/1674

źródło okładki: http://www.wydawnictwowarstwy.pl/products/1674