Fairy Tail tom 7

Cykl: Fairy Tail (tom 7)
Wydawnictwo: Studio JG
manga, shounen, fantasy, komedia, przygoda
komiksy
Dejikos

Całe Fairy Tail ogarnęła żądza zemsty, po tym jak Phantom Lord nie dość, że zniszczył ich siedzibę, to jeszcze skatował kilku ich kamratów. W odwecie z impetem nacierają na członków wrogiej gildii i zaczynają tłuc wszystko i wszystkich. Szybko jednak ich duch walki zostaje złamany - wiadomość o porwaniu Lucy i pokonanie mistrza Makarova sprawiają, że magowie zmuszeni są do odwrotu. Jednak słowo "przegrana" nie istnieje w słowniku Natsu - wściekły rusza samotnie na ratunek Lucy!

źródło opisu: Studio JG, 2017

źródło okładki: http://studiojg.pl/