Fairy Tail tom 6

Cykl: Fairy Tail (tom 6)
Wydawnictwo: Studio JG
manga, shounen, fantasy, komedia, przygoda
komiksy
Dejikos

Walka z czasem trwa! Rytuał ożywienia Deliory prawie dobiegł końca - czy naszym bohaterom uda się powstrzymać Lyona? Z każdą chwilą topnieje lód, w którym został uwięziony potwór. W pewnym momencie powietrze rozdziera przerażający ryk bestii. Czy Natsu i jego przyjaciele zdołają stawić czoła przeciwnikowi, którego nie zdołała zabić nawet Ur?

źródło opisu: Studio JG, 2016

źródło okładki: http://studiojg.pl/

PolishPopkulturę | 2016-12-26
Przeczytana: 26 grudnia 2016

Słowo "poje*ani" w mandze bez ograniczeń wiekowych? JG, proszę was, przecież to czytają dzieci! (Chyba że tylko ja jestem takim dinozaurem, który uważa to słowo za wulgarne, sam już nie wiem...). Sam komiks: super, a wkrótce będzie jeszcze lepiej :D.

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

Kosz_z_Książkami | 2017-12-10

Jak rozstrzygnie się pojedynek magów lodu? Czy Natsu, Lucy i Grey unikną kary z rąk Erzy za wybranie się na misję klasy S? Kto był na tyle odważny/głupi by zaatakować gildię Fairy Tail? Jakich nowych wrogów spotkają na swojej drodze nasi bohaterowie? O tym można będzie się przekonać jedynie czytając kolejne tomy Fairy Tail autorstwa Hiro Mashimy. Kapu kap.

Tom szósty przynosi nam koniec misji na wyspie Galuna a tym samym koniec historii skupiającej się na Greyu. Dochodzi do ostatecznego starcie z Lyonem oraz rozwiązana zostaje zagadka zmieniających się w potwory mieszkańców wyspy. Koniec tego tomy to natomiast wstęp do trwającej przez kilka następnych woluminów wojny z gildią Phantom Lord. Natsu, Lucy, Grey i Erza wracają z wyspy po to by zastać zniszczony budynek gildii. Co z tego wszystkiego wyniknie? O tym można się przekonać tylko czytając historię nieprzewidywalnych magów. Na koniec 9 tomu mamy także dość krótką w porównaniu do poprzednich „arców” historię Lokiego – dlaczego...

Claire | 2019-04-10
Przeczytana: 03 grudnia 2014