Misja ''Casanovy''

Wydawnictwo: Harlequin

Agent rządowy o pseudonimie Casanova i milioner w jednej osobie, Bryan Elliott, ratuje z opresji pracownicę banku, Lucy Miller, która przypadkowo odkrywa poważne przestępstwo i staje się informatorką agencji rządowej. Bryan ukrywa ją w swoim ap

Aleksandra | 2016-08-03
Przeczytana: 02 sierpnia 2016

Bryan Elliott na co dzień jest właścicielem jednej z najlepszych w mieście restauracji Une Nuit,ale nikt nie wie o jego drugim niebezpiecznym zajęciu.Bryan jest tajnym agentem rządowym o pseudonimie Casanova i bierze udział w wielu akcjach,niejednokrotnie narażając życie.Tym razem ma za zadanie chronić niepozorną pracownicę banku Lucy Miller,która wykryła przestępstwo finansowe i musi uciekać przed ścigającymi ją przestępcami.Bryan postanawia ukryć Lucy w swoim mieszkaniu i otoczeniu bogaczy i milionerów,aby zmylić pościg.Swojej rodzinie przedstawia dziewczynę jako Lyndsey poznaną w Paryżu,z którą jest w związku i przed wszystkimi udają zakochanych.Problem w tym,że Bryana zaczyna fascynować i pociągać skromna dziewczyna,która jest przeciwieństwem dotychczas spotykanych kobiet.Również Lucy zaczyna zakochiwać się w swoim opiekunie,choć wie,że ten udawany związek nie potrwa długo.Gdy na trop Lucy wpadają przestępcy,oboje muszą uciekać,nie mogąc nikomu zaufać.W obliczu strzelaniny i...

książek: 1991
kryptonite | 2011-10-17
Przeczytana: 17 października 2011

Unikam jak ognia harlequinów, ale pewne sytuacje zmusiły mnie do tego, aby zerknąć właśnie do tej książki.
Przewidywalna, ale dla wielbicielek takich romansów to będzie kolejna fajna książka.
W moim przypadku, jak to kiedyś powiedziała pewna dziennikarka, 'odmóżdżyło mnie to', przez co trochę się odprężyłam od ambitnych pozycji.

izomorfia3 | 2014-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2014