Dyskusje o książce Maria Skłodowska-Curie. Geniusz i siła miłości

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (styczeń 2018)
Idą z wymiany :)  Widzę cię  Rzeki Londynu  Księżyc nad Soho i zakupione  Player One  Rant
6 lata temu
Poszukuję książek (II kwartał 2017)
Niby dlaczego nie ten skoro to wątek "poszukuje"? :)
19915
Czytamy w weekend
To ciekawe, że spodobała Ci się książka. Dla mnie relacje w postaci dzienniczka i brak dialogów były po prostu nudne. Może też miałem o tej powieści inne wyobrażenie - spodziewałem sę czegoś bardziej epickiego, ukazującego ogrom kosmosu i wyobcowanie na tajemniczej planecie, a nie zapisków z dziennika małego chemika, opisującego swoje nieudane eksperymenty. I jak...
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Maj 2017 )
A gdzie i w jakiej cenie dorwałaś "Atlas chmur" w tym wydaniu? :) Pytam, bo szukam dla siebie, a wszędzie ceny zwalają z nóg :(
Czytamy w majówkę
 Dziewiąty wyrok Dziewiąty wyrok wczoraj zacząłem a potem jak skończę  Handlarz ksiąg przeklętych Handlarz ksiąg przeklętych
7 lata temu
Czytamy w weekend
 Szczygieł Szczygieł  Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy Najlepiej w życiu ma Twój kot. Listy  Duchowe życie zwierząt Duchowe życie zwierząt
7 lata temu
Pokazuje 6 z 10