Pożegnanie paradygmatu? Etnologia wobec współczesności. Studia poświęcone pamięci Profesora Józefa Burszty

Wydawnictwo: Instytut Kultury

Publikacja stanowi studium poświęcone pamięci Profesora Józefa Burszty – etnologa, socjologa, historyka społeczno-gospodarczego, naukowca i publicysty, nauczyciela i działacza społecznego. Specjalista z szeroko pojętej dziedziny kultury chłopskiej (ludowej). Tej też tematyce poświęcono wypowiedzi specjalistów w tej publikacji.

źródło opisu: http://www.irwirpan.waw.pl/~ibukraba/konspekty/k1_burszta_1994.html

źródło okładki: http://www.irwirpan.waw.pl/~ibukraba/konspekty/k1_burszta_1994.html

Mariusz Brząkalik | 2017-01-10
Na półkach