Włoski. Superkurs.

Wydawnictwo: Lingo
Włoski. Superkurs.
włoski, nauka, język obcy, kurs
Abik

„Włoski. Superkurs” to nowe wydanie bestsellerowego kursu Lingo; to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw, a zarazem możliwie szybko móc korzystać z jego znajomości w życiu codziennym. Łączy w sobie zalety intensywnego kursu, sprawdzoną w praktyce użyteczność rozmówek, oraz wygodę i mobilność kursu audio. Kompletny zestaw do samodzielnej nauki: –...

Kompletny zestaw do samodzielnej nauki:
– Intensywny kurs w 30 lekcjach
– Rozmówki polsko-włoskie
– 150 minut kursu audio (CD MP3)

Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowuje do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. Ponadto kurs to m.in.:
– współczesne dialogi i słownictwo z tłumaczeniami
– aktualna tematyka: biznes, turystyka, internet, kultura, rozrywka, poszukiwanie pracy
– przejrzyste objaśnienia gramatyki i ćwiczenia z kluczem
– lekcje powtórkowe i ćwiczenia na rozumienie ze słuchu.

Rozmówki polsko-włoskie to:
– 12 rozdziałów tematycznych obejmujących wszystkie najważniejsze dziedziny życia
– zwroty i słówka niezbędne w podróży, pracy, interesach
– natychmiastowa pomoc językowa przy zakupach, rezerwacji hotelu, zamawianiu jedzenia
– przykładowe dialogi i słowniczek po każdym rozdziale.

Kurs audio zawiera:
– ponad dwie godziny nagrań na płycie CD MP3
– dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Włochów oraz polskiego lektora
– nagrania do wszystkich lekcji kursu i rozdziałów rozmówek
To płyta przyjazna samoukowi: do słuchania w domu, w samochodzie, w pracy, kiedy tylko chcesz.

źródło opisu: http://www.wydawnictwolingo.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwolingo.pl/