Świat Northa

Tłumaczenie: Adam Grobler
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Northworld

Rozpoczyna się ostateczna wojna kosmiczna. Świat pogrążony w wojnie. Konsensus sprawował władzę na tysiącu dwustu planetach - jednak nie na Świecie Northa. Trzy floty kosmiczne wysłano, by zbadały jego zagadkę. Żadna jednak nie powróciła. Teraz komisarz Nils Hansen musi stawić czoła niebezpieczeństwom odległej planety... która jest bramą do dziewięciu światów alternatywnych. Trafi na świat pogrążony w wiecznej wojnie, świat myślących maszyn, świat androidów, z których każdy jest jedyny w sowim rodzaju, i każdy jest równie zabójczy.
Najbardziej niebezpieczni okażą się jednak ludzie, którzy zostali bogami. Ludzie, którzy żądzą całymi światami żelazną ręką. Ludzie, którzy nie tolerują przybyszy... Takich jak Komisarz Hansen. Wojny na Świecie Northa rozpoczęły się!

Rocannon | 2016-10-28
Katarzyna Sidor | 2015-05-29