Dual Image
Agnieszka

Scenarzysta Booth DeWitt ma za sobą nieudane małżeństwo z bezwzględną i cyniczną gwiazdą filmową. Zraniony, pisze scenariusz, w którym pojawia się postać łudząco podobna do jego byłej żony. Rolę otrzymuje popularna aktorka Ariel Kirkwood. Kiedy Ariel poznaje Bootha bliżej, nie może przestać o nim myśleć. Pragnie zagrać wiarygodnie, ale jednocześnie przekonać go, że bardzo różni się od femme fatale, w którą wciela się na planie.

źródło opisu: harper Collins Polska, 2016

źródło okładki: zdjęcie autorskie

aska903 | 2017-05-19
Przeczytana: 19 maja 2017

Kolejna książka Nory Roberts przeczytana i jak zawsze romans wyszedł jej rewelacyjnie. Uparty zraniony po poprzednim nieudanym małżeństwie Booth nie potrafi zakochać się ponownie bo w zasadzie izoluje się, ale przebojowa Ariel jest odbiciem lustrzanym jego poprzedniej żony i zawładnie jego sercem.

aurorra | 2017-06-11
sabi | 2017-04-04