100 fotografii, które zmieniły świat

Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
fotografia, historia, reportaż
albumy
Aleksandra Wilk

Ten wyjątkowy album przedstawia wydarzenia ostatniego półtora wieku widziane okiem fotografów: zarówno gigantów tej dziedziny, jak i nieustraszonych reporterów wojennych, a także reżyserów filmowych, których kadry przeszły do historii kina. Do tego grona dołączają anonimowi i mało znani autorzy, którzy znaleźli się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie. Każdemu zdjęciu towarzyszy opis, przybliżający okoliczności jego powstania.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/524995/

źródło okładki: http://www.wydawnictwoolesiejuk.pl/wyniki-wyszukiwania/524995/