Aczkolwiek kocham życie

Wydawnictwo: POLWEN
Mamija1

Jeśli nie jesteś zainteresowany kupnem tej książki, to przynajmniej przeczytaj 7 stronę... coś pięknego! Jak będziesz czytał dalej to gwarantuję Ci, że nie będziesz mógł przestać. Największym atutem „ACZkolwiek kocham życie” jest piekącą, aż do bólu prawdą o tym, jak w jednym momencie życia wszystko może się skomplikować. Od rozpaczy do nadziei jest droga długa i bolesna, ale warto na nią wejść. Można też się poddać, albo brać przykład z Asi. Ja wciąż się uczę i dlatego wybrałam drugą opcję.

Ewa Błaszczyk

Autentyczne, spisane własnoręcznie bez pomocy korektora świadectwo bardzo młodej ale doświadczonej przez życie osoby. Doskonały wzór dla ludzi poszukujących inspiracji. Daje chęć do życia i wolę walki o siebie!

Krzysztof Ziemiec

źródło opisu: www.polwen.pl/

źródło okładki: www.polwen.pl/

Sayuri | 2017-08-29
Przeczytana: 25 sierpnia 2017

Joanna Czapla studiuje, podróżuje, koordynuje kilka akcji, prowadzi bloga o swoim życiu, a przede wszystkim rozwija swoje pasje i hobby. Niby nic nadzwyczajnego - osoba jak każda inna. Ale Joannie od kilku lat ktoś, a raczej coś towarzyszy - a dokładnie respirator, umożliwiający funkcjonowanie w codziennym życiu. Dlaczego? Ponieważ Asia cierpi na Rdzeniowy Zanik Mięśni, w skrócie SMA, przez co nie może normalnie funkcjonować w wielu dziedzinach życia. Ale to nie ogranicza Asi do działania, wręcz przeciwnie, dodatkowo ją mobilizuje do tego, aby mówić o swojej chorobie. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, by ludzi pełnosprawni widzieli, rozumieli oraz wiedzieli, że taka osoba może funkcjonować w społeczeństwie, tak jak każdy inny. Co prawda ogranicza ją choroba, ale to nie jest dla niej wytłumaczeniem, by nic nie robić. Wręcz emanuje swoją radością na zewnątrz, dzięki czemu pozostali czują się "porażeni" tą radością.

I właśnie taka jest książka autobiograficzna "ACZkolwiek -...

Justyna | 2017-11-04
Na półkach: Przeczytane, 2017