Fraszki erotyczne z życia wzięte i komiczne. Cz. I

Wydawnictwo: Psychoskok
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poezja
Aneta

Fraszki Tadeusza Fracha bez kompleksów przedstawiają życie seksualne. Niegdyś, tematyka poruszana w takich utworach lirycznych była dość szeroka. Wyróżniane były fraszki polityczne, obyczajowe, miłosne, filozoficzne czy refleksyjne. Dzisiaj są to najczęściej utwory dowcipne, satyryczne, jednak nadal są mocno związane z obyczajowością. Dowodem na to jest zbiór fraszek autorstwa Tadeusza...

Wyróżniane były fraszki polityczne, obyczajowe, miłosne, filozoficzne czy refleksyjne. Dzisiaj są to najczęściej utwory dowcipne, satyryczne, jednak nadal są mocno związane z obyczajowością. Dowodem na to jest zbiór fraszek autorstwa Tadeusza Fracha. Ich tematyką jest alkowa i jej okolice, czyli wszystko to, co wiąże się z intymnymi relacjami damsko-męskimi.

Autor zaznacza, że jego książka ma służyć dobrej zabawie, przy niekoniecznie dosłownym odbiorze tekstu. Radzi też, aby czytać ją z przymrużeniem oka, szczególnie tam, gdzie wymagają tego na przykład osobiste przeżycia.

źródło opisu: www.psychoskok.pl

źródło okładki: www.psychoskok.pl

Jula | 2017-01-25

Bądźmy szczerzy są to fraszki więc czyta się błyskawicznie.

Tematyka niezwykle pocieszna bo odnosi się do pożycia seksualnego, a przestrzeń ta choć bardzo intymna potrafi bawić.

Do przeczytania dla każdego, nie tylko dla erotomanów i świntuszków:)

książek: 1969
pani-behemota | 2017-01-06