Kicia Kocia. Zima

Wydawnictwo: Media Rodzina
Kicia Kocia
siannve

Znana i lubiana kotka Kicia Kocia i jej przyjaciele wracają! Kicia Kocia. Zima to kolejna część niesamowitych przygód bohaterów tej serii. Tym razem przyjaciele wybierają się... na sanki. Nie boją się zimna, wiatru i śniegu po kolana! Wspólnie się bawią – wdrapują się na górkę, zjeżdżają, grają w hokeja na lodzie, lepią bałwana i rzucają się śnieżkami. Książka z pewnością zachwyci małych...

Książka z pewnością zachwyci małych czytelników, którzy wraz kotką i innymi bohaterami przyjemnie spędzą zimowy czas. Pobawcie się razem z nimi, a mróz nie będzie wam straszny!

źródło opisu: https://mediarodzina.pl

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1414/Kicia-Kocia--Zima

aniaszew | 2017-02-02
Przeczytana: 02 lutego 2017

Nie ma to jak zima- szaleństwa na śniegu, zjazdy na saneczkach. Sama radość!

Joanna | 2017-05-09
Przeczytana: 08 maja 2017