9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
anigra

Suckes sportowca jest w jego głowie. Psychologia sportu w prostych ćwiczeniach, które możesz wykonać sam oraz historie z życia sportowców. Ćwicz swój umysł, tak jak ćwiczysz swoje ciało. Ćwicząc z „Siłownią umysłu” osiągasz: lepszą koncentrację, pewność siebie, umiejętność radzenia sobie ze stresem. Uczysz się wyznaczania realnych celów, odnajdujesz wewnętrzną motywację, kształtujesz właściwą...

Suckes sportowca jest w jego głowie.
Ćwicz swój umysł, tak jak ćwiczysz swoje ciało.
Ćwicząc z „Siłownią umysłu” osiągasz: lepszą koncentrację, pewność siebie, umiejętność radzenia sobie ze stresem. Uczysz się wyznaczania realnych celów, odnajdujesz wewnętrzną motywację, kształtujesz właściwą postawę. Te wszystkie umiejętności są kluczowe podczas uprawiania sportu i w trakcie zawodów. Wpływając na sposób myślenia – budujesz z własnego umysłu potężne wsparcie dla fizycznych możliwości.

źródło opisu: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/silownia-umyslu/

źródło okładki: http://jaknapisacksiazke.pl/produkt/silownia-umyslu/

kroolu | 2017-12-15
Przeczytana: październik 2017

Można mieć niesamowity talent (nie tylko sportowy), ale bez odpowiedniej "głowy" niewiele się on przyda. Na szczęście, ukazują się takie książki jak "Siłownia Umysłu", które okazują się prawdziwym kompendium wiedzy z zakresu przygotowania psychologicznego. Czytelnik znajduje tam bowiem nie tylko wiadomości teoretyczne, ale także konkretne ćwiczenia do wykonania.
Może też skonfrontować swoje przemyślenia z zawodnikami, którzy reprezentują dyscypliny o różnej specyfice: Luiza Złotkowska - łyżwiarstwo szybkie, Paweł Nastula - judo i MMA, Monika Pyrek - skok o tyczce, Mateusz Kusznierewicz - żeglarstwo i golf, Joanna Jóźwik - biegi. Każdy z wyżej wymienionych sportów wymaga innych predyspozycji i odbywa się w innych warunkach, dzięki czemu z wywiadów przeprowadzanych osobiście przez panią Kasię łatwo znaleźć "coś" dla siebie.
Książka odnosi się do przykładów sportowych, lecz bez trudu porady w niej zawarte można przenieść do dowolnej dziedziny życia - z biznesem na czele. Walka ze...

anigra | 2016-12-06
Przeczytana: 06 grudnia 2016