Dyskurs jako struktura i proces

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
GodTuitam

To najnowsze i najbardziej kompleksowe omówienie najważniejszych aspektów badań nad komunikacją, dokonane w kontekście językowym, kulturowym, społecznym i sytuacyjnym. Po książkę powinni sięgnąć studenci kierunków humanistycznych, zwłaszcza o specjalizacji językoznawczej i nauczycielskiej. Zamieszczone tu artykuły mogą być również wykorzystane w kształceniu interdyscyplinarnym - zainteresują psychologów, socjologów, filozofów, antropologów oraz dziennikarzy.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/dyskurs-jako-struktura-i-proces/

Editth1992 | 2017-11-23