Wątpia

Wydawnictwo: Kwadratura
poezja
Vertebra

Debiutancki tom Anny Adamowicz jest wytrzewioną opowieścią o ciele, jego relacjach z wnętrzem i zewnętrzem, ze światem, sztuką, historią.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Stepan_Astachow | 2017-01-05

Udany debiut, spójny i konsekwentny, nawet dla osób, którym przejadły się ścięgna, strupy i skóra w wierszu. Szczególnie chcę wyróżnić tutaj cztery wiersze: MASAKRA NA PREMIERZE NOWEGO FILMU O BATMANIE, LIKWIDACJA NIEMIECKIEGO CMENTARZA W LUBINIE, FALSE FRIEND oraz MUZEUM ANATOMICZNE II; w nich Anna Adamowicz pokazuje, że ma dryg do świetnych puent.

noni | 2017-01-03

Super książka kurko

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Gargantuicznie kiepska książka.

MrGwyn | 2017-04-18
MayKasahara | 2017-03-12
persefona | 2017-03-05
    Niebieskie Krzesło
    Katarzyna Zychla, Bożena Barda, Anna Adamowicz, Gabriela Bartnicka, Zofia...
Nominacje do 12. Nagrody Literackiej GDYNIA

Kapituła 12. edycji Nagrody Literackiej GDYNIA wyłoniła nominowanych w czterech kategoriach: eseistyka, poezja, proza, przekład na język polski. Do gdyńskich Kostek Literackich zgłoszono ponad 430 tytułów, to wynik lepszy, gdy porównamy go z ostatnimi edycjami Nagrody. Nominacje zostały ogłoszone podczas pierwszego dnia Warszawskich Targów Książki.