Atak tytanów tom 12

Tłumaczenie: Paweł Dybała
Cykl: Atak Tytanów (tom 12)
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
Shingeki no Kyojin
komiksy

Po szokującym ujawnieniu tożsamości tytana kolosalnego i opancerzonego wrogowie porywają Erena i Ymir. Żołnierze z korpusu zwiadowczego ruszają im na ratunek, tymczasem na jaw wychodzą kolejne zaskakujące fakty... Czy wszystkim uda się przetrwać kolejne starcie!?

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2016

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Paulina | 2017-04-25
Przeczytana: 09 kwietnia 2017

No i właśnie przeszedł czas na moją recenzję dwunastego tomiku „Ataku Tytanów”. Ach, jak to szybko wszystko zleciało. A jeszcze pamiętam, jak do moich rąk trafiła część numer jeden, od tego czasu trochę minęło, a ja czuję jakby, to było wczoraj. Powoli zbliżamy się do tego momentu, w którym będę musiała czekać na kolejne części. Wy już powoli możecie zacząć świętować i cieszyć się z tego stanu rzeczy, ale ja powoli zaczynam rozpaczać, bo tylko jeden tom dzieli mnie od chwili, w której będę usychała z tęsknoty. Jak o tym pomyślę, to już mi się łzy do oczu cisną.

Tożsamość tytana kolosalnego i opancerzonego została ujawniona. W szeregach zwiadowców ukrywał się dwóch największych wrogów ludzkości. Niestety, udało im się porwać Erena i Ymir. Żołnierze są zmuszeni wyruszyć na ratunek uwięzionym, a ich szeregi zasila żandarmeria. Tymczasem Ymir chyba przeszła na stronę wroga! Czyżby Eren pozostał już tylko na łasce tej trójki?
Co stanie się z Ymir i Erenem?
Czy ktoś zdoła ich...

Shemmer | 2017-12-02