Dzikie przebudzenie

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
8 (6 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
Wild awakeing. 9 Questions that Saved my Life
poradniki

PORADNIK KOBIETY, OKREŚLANEJ ŚWIATŁEM W DZIEDZINIE DUCHOWOŚCI I ROZWOJU OSOBISTEGO Oto podnosząca na duchu i wzruszająca opowieść o tym jak seria intensywnych zdarzeń zmieniła życie młodej matki raz na zawsze. Stojąc na Tower Bridge, trzymając w drżących dłoniach dziecko i będąc gotowa do skoku, Mary Daniels doświadczyła najbardziej mrocznego momentu swego życia. Książka opowiada o tym, co...

Oto podnosząca na duchu i wzruszająca opowieść o tym jak seria intensywnych zdarzeń zmieniła życie młodej matki raz na zawsze. Stojąc na Tower Bridge, trzymając w drżących dłoniach dziecko i będąc gotowa do skoku, Mary Daniels doświadczyła najbardziej mrocznego momentu swego życia. Książka opowiada o tym, co nastąpiło w dalszej kolejności, czyli o zaskakującej podróży do własnego wnętrza. Było to natchnieniem do odkrycia dziewięciu prostych, acz godnych przemyślenia pytań. To właśnie one uratowały jej życie.
Mary Daniels to doprawdy „dzika kobieta” w najlepszym tego słowa znaczeniu. Inspirująca i przekonująca mówczyni dzięki swoim dziewięciu pytaniom pomogła rzeszom ludzi. Metafizyczna transformacja wnętrza to swoisty proces, który da piękne owoce zarówno osobom zainteresowanym zgłębianiem duchowych potrzeb, jak i kompletnym nowicjuszom w temacie. Zacznij pozazmysłową przygodę, która zajmie ci tylko dziewięć minut każdego poranka. To idealny poradnik dla zwykłych, pracujących ludzi, którzy szukają wykonalnego sposobu na poukładanie spraw i poznanie wewnętrznego „ja”.
WKROCZ NA DUCHOWĄ ŚCIEŻKĘ, KTÓRA POPROWADZI CIĘ DO WYŚNIONEGO CELU

źródło opisu: www.wydawnictwokobiece.pl

źródło okładki: www.wydawnictwokobiece.pl

Katarzyna | 2017-03-04
Przeczytana: 04 marca 2017

„… Może wystarczy ograniczyć się tylko do zrozumienia problemu:
dostrzeżenia lekcji, jaka z tego płynie, wyzbycia się go i pójścia dalej …”

Czasami każdy z Nas, uświadamia sobie, że jego życie usytuowane jest wokół powtarzających się sytuacji, wydarzeń, a nawet snów. A może w pewnym momencie, musimy zadać sobie pytanie – „Co jest naprawdę ważne?” Sądzę, że nowa książka pt. „Dzikie przebudzenie” nie tylko umili wolny weekend, ale i pomoże każdemu czytelnikowi, spojrzeć na pewne sprawy, z dużym dystansem.

Autorką książki jest Mary Daniels, pisarka i trenerka personalna. W rodzinie zastępczej nauczyła się, że dbanie o innych i pomoc, są wpisane w jej naturę i życie. Udzielała się charytatywnie w wielu inicjatywach, pracowała z ludźmi, którzy przebywali w więzieniach i ośrodkach poprawczych. Zdobywczyni licznych nagród za swoją działalność mentorską i trenerską. Według mnie, najważniejsze jest to, że stworzyła kultowe dziewięć pytań, które pomagają w przebudzeniu wewnętrznego „ja”....

nerucia | 2017-11-23
Przeczytana: 23 listopada 2017

Książka ciekawa, mogłam odnieść historię życia autorki do swojej. Jednak część z pytań już odkryłam, więc nie przeżyłam Dzikiego Przebudzenia. Dobra propozycja dla ludzi zagubionych :)

mariola | 2017-08-02
elcia | 2017-04-29