Pasja wystąpień publicznych. Wystąpienia publiczne

Pasja wystąpień publicznych
wystąpienia publiczne
poradniki
damianwilpert

Wystąpienia publiczne - na to słowo często ludzi ogarnia paraliż, natomiast każdy z nas może dobrze występować. To nie zawsze talent lecz umiejętność, którą można nabyć. Codziennie występujemy w gronie przyjaciół, rodziny, w pracy - róbmy to dobrze! Osoby które dobrze się komunikują i przemawiają, mają zdecydowanie prostszą drogę rozwoju swojej kariery. Książka zawiera porady, jak...

Książka zawiera porady, jak przygotować się profesjonalnie do wystąpień publicznych i minimalizować stres.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: http://www.damianwilpert.pl/pl/page/ksiazki