Ogarnij Miasto. Warszawa

Wydawnictwo: Ogarnij Miasto
Warszawa, miasto, przewodnik

Miasta to niełatwe stwory. Ogromne i zagmatwane. Dzięki naszej serii może będzie łatwiej je oswoić i ogarnąć. Przed Wami seria nowych miejskich przewodników - innych niż wszystkie, alternatywnych, subiektywnych i bardzo kolorowych. Jesteśmy mieszkańcami i pasjonatami miast, zakochanymi w ich pulsie i oddechu. Przemierzyliśmy je wzdłuż i wszerz, by wybrać to, co uważamy za najciekawsze,...

Jesteśmy mieszkańcami i pasjonatami miast, zakochanymi w ich pulsie i oddechu. Przemierzyliśmy je wzdłuż i wszerz, by wybrać to, co uważamy za najciekawsze, najwartościowsze lub zwyczajnie warte odwiedzenia. W przewodnikach znalazły się zarówno miejsca zupełnie nowe, świeżo otwarte, które dopiero zaczynają swoją historię, jak i te, które istnieją na mapie od dziesiątek, a nawet setek lat.

Wyruszaliśmy z miasta dniem i nocą, wiemy dokładnie jak wyglądają długą, biało-szara zimą i pachnącą świeżością wiosną, upalnym, leniwym i spokojnym latem oraz kolorową, artystyczną jesienią.

Dobrze znamy nasze miasta, pilnie śledzimy trendy, kierunki ich rozwoju i zachodzące zmiany. Rozmawiamy z mieszkańcami, dużo chodzimy, biegamy i jeździmy na rowerach. Z tej perspektywy więcej się widzi, słyszy i odczuwa.

Zawsze trzymaliśmy rękę na pulsie i staraliśmy się, by nic nam nie umknęło. Ciąg dalszy miejskich podróży należy do Ciebie.

źródło opisu: http://ogarnijmiasto.com.pl/?page_id=58

źródło okładki: http://ogarnijmiasto.com.pl/?page_id=58