Rozpędź czarne chmury

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Logos
Blow Away the Black Clouds
poradniki
mariola

Florence Littauer adresuje tę książkę do tych wszystkich,którzy czują się przegrani w życiu. Odwołuje się do własnych tragicznych przejść,jak również przeżyć wielu osób,którym pomagała pracując jako doradca. Może żyjesz w poczuciu niższości,dokucza ci niepewność i lęk,czujesz,że twoje życie straciło sens... Jeśli tak,nie trać nadziei.Wiedz,że możesz coś z tym zrobić -i to już TERAZ! Autorka...

Jeśli tak,nie trać nadziei.Wiedz,że możesz coś z tym zrobić -i to już TERAZ!
Autorka książki pragnie pomóc czytelnikom określić fizyczne,psychiczne i duchowe przyczyny załamania, a także emocjonalne bariery ,jakie jej towarzyszą.Pokazuje ,jak działać konstruktywnie ,aby pokonać stan zniechęcenia i rozpędzić własne czarne chmury.

źródło opisu: Oficyna Wydanicza Logos 1996

źródło okładki: zdjęcie autorskie