Incal: Przed Incalem 4: Anarchopsychotycy

Tłumaczenie: Wojciech Birek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Incal: Przed Incalem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Avant l'Incal: Anarcopsychotiques
83-237-9068-X
komiksy

Oto City Shaft miasto rządzone przez Triumwirat: Technopapieża, cybernetyczną policję i armię. Wszechobecna dekadencja, kastowe społeczeństwo, które myśli tylko o alkoholu, narkotykach, seksie i przemocy. Detektyw John Difool wraz z Luz - nowopoznaną arystokratką, wpadają na trop zagadki znikania dzieci prostytutek. Niestety, ta wiedza jest dostępna tylko nielicznym i technopolicja rozpoczyna...

Detektyw John Difool wraz z Luz - nowopoznaną arystokratką, wpadają na trop zagadki znikania dzieci prostytutek. Niestety, ta wiedza jest dostępna tylko nielicznym i technopolicja rozpoczyna polowanie na Johna.

źródło opisu: Wydwnictwo Egmont, 2004

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl/komiksy/incal/4

Przemek Skoczyński | 2014-10-17
Na półkach: Przeczytane, Komiks
Przeczytana: 17 października 2014

Seria "Przed Incalem" mimo zmiany rysownika, nie odbiega od "właściwego Incala". Podobny klimat i kreska, jedynie sama historia jakby prostsza.

Gandalf1968 | 2016-03-28
Na półkach: Przeczytane, Komiks