Jasne światło w ciemności tunelu

Okładka książki Jasne światło w ciemności tunelu Rauni Kilde
Okładka książki Jasne światło w ciemności tunelu
Rauni Kilde Wydawnictwo: Bohdan Szewczyk popularnonaukowa dziecięca
popularnonaukowa dziecięca
Bright Light on Black Shadows
Bohdan Szewczyk
2016-09-01
2016-09-01
Bohdan Szewczyk, Małgorzata Drożęcka, Katarzyna Sypniewska
Rauni Kilde religia

Rauni Kilde była szefem medycznym Laponii, dyrektorem w Instytucie Zdrowia w Helsinkach, specjalistą w dziedzinie medycyny tropikalnej i przedstawicielem Finlandii w WHO.

Ze względu na to, że wiedziała prawie wszystko o globalnych projektach depopulacji (eugenika, kontrola narodzin, socjatria -psychiatryzacja społeczeństwa, łamanie praw człowieka i praw pacjenta, stosowanie broni biologicznej i chemicznej w krajach trzeciego świata, eksperymenty medyczne i wojenne w poszczególnych krajach) oraz o globalizacji władzy i scentralizowaniu jej w rękach międzynarodowych służb specjalnych (mających powiązania z mafią i korporacjami),stała się ofiarą tychże służb, które poddawały ją brutalnym torturom i dezorientowały.

Dlatego chociaż duża część prezentowanych w książce materiałów daje czytelnikowi oręż, dostarcza niezbędnego instrumentarium do diagnozy przerażającej, wręcz nierealnej (stosowanie przez władze międzynarodowe wysokich technologii, generowanie w społeczeństwach bezradności i dezorientacji za pomocą broni energii skierowanej, mind kontrol, operacji fałszywej flagi) rzeczywistości, to jednak spore fragmenty należy odczytywać jako subiektywne doznania autorki zniszczonej psychicznie i unicestwionej fizycznie przez jakiś wywiad lub kontrwywiad, który posługiwał się wobec niej psychotroniką.

I chociaż trudno uwierzyć w zdematerializowanie się zegarka i ponowne zmaterializowanie w popielniczce albo w zjawisko psychokinezy, której była świadkiem, to z pewnością można uwierzyć w to, że Rauni Kilde była torturowana i dezorientowana. Bo zamordowania jej przez służby za pomocą nanotechnologii i modyfikacji genetycznej udowodnić nie sposób. Książkę czyta się trudno również ze względu na niedbałe tłumaczenie oraz ze względu na czcionkę. Ale zdecydowanie polecam.

Niewątpliwie ważna pozycja, która otwiera ,,oczy szeroko zamknięte" (aluzja do tytułu filmu Stanleya Kubrick'a wskazana - koniecznie trzeba go obejrzeć w kontekście problematyki poruszanej w książce) i zasługuje na uwagę. Ocenę jednak polskiego wydania obniża znacznie jego jakość - słabe tłumaczenie (błędy składniowe i stylistyczne),kiepska strona edytorska co znacznie utrudnia odbiór treści i zniechęca czytelnika do dalszego zgłębiania pracy autorki. Prawdopodobnie było to spowodowane poważnymi problemami wydawcy z publikacją treści - które dla wielu wpływowych środowisk i grup pozostają niewygodne ze względu na demaskatorski charakter (w pozytywnym sensie) niniejszej pozycji. Pomimo wzmiankowanych wad koniecznie trzeba sięgnąć i się zapoznać z tą niezmiernie istotną dla poszerzenia świadomości publikacją.

Zdecydowałam się dać tu swoją opinię, choć książki nie czytałam. Oglądałam wywiad z autorką przy okazji konferencji w 2013 roku (na youtube)i po prostu ONIEMIAŁAM.
Bardzo zapragnęłam przeczytać książkę, ale niestety w jakiś niewytłumaczalny sposób jest ona nieosiągalna na rynku ani w formie papierowej ani elektronicznej.
W trakcie poszukiwań w Internecie natrafiłam na liczne treści o niewytłumaczonych przypadkach nagłych zgonów osób popierających teorie Doktor Kilde i je badających. Sama autorka zmarła w 2015 roku w wieku 75 lat. Zachęcam wszystkich którzy mogą do przeczytania tej pozycji, co może być doznaniem mocno nadwątlającym dotychczasowe poglądy i myślenie. Mam apel : jeśli ktoś ma możliwość pożyczenia, sprzedaży lub podarowania tej pozycji to proszę o kontakt. Poza tym polecam obejrzenie ww. wywiadu z Panią Doktor, której odwagi, dociekliwości i konsekwencji w dążeniu do poznania prawdy oraz bystrości można tylko pozazdrościć, a należało by naśladować.

W trakcie poszukiwań w Internecie natrafiłam na...

W końcu pojawiła się na rynku ksiązką Dr Rauni Kilde-Jasne światło w ciemności tunelu. Książka jest dostępna w sprzedaży zarówno w języku polskim jak i angielskim. Jeżeli ktoś chce przeczytać prawdziwe informacje o tym jak funkcjonuje ten świat stworzony przez "system" warto mieć książkę Dr Rauni Kilde w swojej bbibliotece domowej. Tyle szczegółowych i prawdziwych informacji w jedej książce-poprostu REWELACJA. Polecam Wszystkim przeczytać.

Warto. Informacji, które są w tej książce nie znajdziesz nigdzie.

Warto. Informacji, które są w tej książce nie znajdziesz nigdzie.

• Wiedza niepowszechna
  • Praca z energią
  • Kupić_e-book
  • Rozwój osobisty
  • Inne - psychologia, literatura faktu, zdrowie...

Rauni Kilde Jasne światło w ciemności tunelu Zobacz więcej