Następcy

Tłumaczenie: Anna Klingofer
Cykl: Następcy (tom 1.5) | Seria: Biblioteka Filmowa
Wydawnictwo: Egmont Polska
Magdalena

"W swojej pierwszej oficjalnej proklamacji młody król Ben dał czwórce łotrzyków z Wyspy Potępionych prawo, by zamieszkali w Auradonie. Czy to nie był błąd? Mal, Evie, Jay i Carlos nie przybywają do nowego domu z niewinnymi zamiarami… Być może dzięki nim wszyscy złoczyńcy skazani na banicję będą mogli wreszcie odzyskać utraconą wolność i dostęp do magii. Czy potomkowie najpotężniejszych bajkowych czarnych charakterów pójdą w ślady swoich rodziców i zniszczą idylliczny spokój mieszkańców królestwa? Czy może jednak opowiedzą się po stronie dobra? Co tak naprawdę kryje się na dnie serc czwórki nastolatków? I czy to serca tak czarne jak się wszystkim wydaje?"

źródło opisu: https://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,nastepcy,11338.html

źródło okładki: https://sklep.egmont.pl/ksiazki/bohaterowie/p,nastepcy,11338.html

Film podobał mi się bardzo. Książka to samo. Fajnie, że wydali książkę, na podstawie scenariusza, bo tak mi było dziwnie, że główne książki są przed i po filmie. Dzięki temu czuje takie dopełnienie :D.
Książka wciąga zupełnie jak film!
Gorąco polecam!

Pandemia | 2017-03-18

Książka i Film to jedność. Rzadko się tak zdarza, ale z drugiej strony co w tak cienkiej książce, można było innego ukazać ?

TosiaP | 2017-09-30
Przeczytana: 29 września 2017

Książka typowa dla nastolatek. Może czasami książka jest niezgodna z filmem, ale też bardzo fajna.

lenka9411 | 2017-11-03
Przeczytana: 29 października 2017