Widma z ulicy Wydmowej. Upiorne przygody Koszmariusza i Horroraty

Seria: TO LUBIĘ z nietoperzem
Wydawnictwo: Literatura
9788376720166

Zawartość: duchy, lochy, chłopak, dziewczyna, koty, gangsterzy, zakochany motocyklista i winda do grobowca. Sposób użycia: najlepiej czytać przed snem; przechowywać pod poduszką, razem z latarką (na wypadek, gdyby COŚ pojawiło się za oknem albo na suficie). Gwarantowany skutek: zainteresowanie historią swojej miejscowości i historią w ogóle. Skutek uboczny: apetyt na dalszy ciąg Upiornych...

Skutek uboczny: apetyt na dalszy ciąg Upiornych Przygód Koszmariusza i Horroraty.

źródło opisu: Wydawnictwo Literatura, 2009

źródło okładki: http://www.wyd-literatura.com.pl/