Następcy

Okładka książki Następcy
Josann McGibbonSara Parriott Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Następcy (tom 1.5) Seria: Biblioteka Filmowa literatura dziecięca
literatura dziecięca
Następcy (tom 1.5)
Biblioteka Filmowa
Egmont Polska
2015-11-02
2015-11-02
Anna Klingofer

więcej Więcej

Książka "Następcy" trafiła do mnie jakiś czas temu ze względu na promocję w jednej z sieci marketów. Cóż... kosztowała 2,50 zł i przez dość długi czas kurzyła mi się na półce. Jako, że nie oglądałem wcześniej filmu całkowicie nie wiedziałem nic o opowiedzianej historii. I tu - szału nie ma! Niby nie czyta się źle, ale całość jest naiwna, bitwa która kończy fabułę powinna...

Przeczytałam książeczke za 1 razem. Bardzo prosto napisana i szybciutka do czytania. Szkoda, że nie jest to bardziej rozpisane no ale lepsze to niz nic. Zaraz zabieram się za dalsze losy naszych bohaterów!

Książka jest fajnym dodatkiem do filmu. Bardzo podobały mi się wstawki przemyśleń Mal, które w filmie zostały pominięte. Polecam jako dodatek do filmu.

Książka typowa dla nastolatek. Może czasami książka jest niezgodna z filmem, ale też bardzo fajna.

Na półkach: , , , , , , ,

Film podobał mi się bardzo. Książka to samo. Fajnie, że wydali książkę, na podstawie scenariusza, bo tak mi było dziwnie, że główne książki są przed i po filmie. Dzięki temu czuje takie dopełnienie :D.
Książka wciąga zupełnie jak film!
Gorąco polecam!

• Chcę w prezencie