Durango #11: Kolorado

Durango: Colorado
western, swolfs
komiksy
malyjaca

Okaleczony rewolwerowiec Durango wyrusza w koleją niebezpieczną misję. Tym razem trafia do górniczego miasteczka Nortonville w górskich rejonach stanu Kolorado. Właściciel miasta i otaczających go kopalń żelazną ręką rządzi okolicą. Pomaga mu w tym sadystyczny szeryf Maxwell oraz jego ludzie, którzy w zarodku tłumią wszelkie próby buntu czy nieposłuszeństwa. Durango przybył tu na zaproszenie tajemniczego zleceniodawcy, ale z miejsca staje się obiektem czujnej uwagi terroryzujących miasto stróżów prawa.

Czy w pojedynkę zdoła sobie poradzić z potężnym przeciwnikiem? Kim jest jego zleceniodawca i na czym ma polegać misja?

źródło opisu: Elemental 2016

źródło okładki: http://www.elemental.pl/pl/katalog/durango/durango-11-kolorado

Ireksamb | 2016-12-29
Na półkach: Posiadam
Przeczytana: 29 grudnia 2016

Najlepsza jak dotąd część serii i początek ciekawie zaczynającej się historii.

Kris1982 | 2017-01-07
Na półkach: Komiksy