Slogany w reklamie i polityce

83-88542-35-4

"Książka Kochana jest pierwszą u nas próbą pokazania sloganu w jego formach, treściach i funkcjach. Spełnia wszelkie wymogi rzetelnego dzieła naukowego, a przy tym jest przystępnym wyłożeniem zasad, którymi mogliby posiłkować się twórcy tekstów perswazyjnych - w komercji i w polityce. Problematyka sloganu jest tu pokazana od strony językowej, retorycznej, socjologicznej, psychologicznej, kulturowej i filozoficznej. Książka jest bardzo atrakcyjna poznawczo i interesująca w lekturze." Prof. Dr hab. Jerzy Bralczyk

Energumentka | 2016-01-19
Przeczytana: 15 lipca 2004