Zarządzanie kryzysowe zintegrowane

Wydawnictwo: Difin
youstyna

Książka ukazuje sens optymalizacji procesu zarządzania kryzysowego poprzez jego integrację zarówno w wymiarze podmiotowym, jak i przedmiotowym. Wyznacza kierunek zmian, w jakim powinien podążać system zarządzania kryzysowego w Polsce. Publikacja powinna znajdować się w każdym urzędzie administracji publicznej, który uczestniczy w procesie zarządzania kryzysowego oraz w uczelniach, które zajmują się problematyką zarządzania bezpieczeństwem.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1605004-zarzadzanie-kryzysowe-zintegrowane

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1605004-zarzadzanie-kryzysowe-zintegrowane