12-ji Kara Hajimaru

Wydawnictwo: Shinshokan Publishing
komiksy
japoński
green_artist

Shoyu zarządza przytulną knajpką w cichej części miasta. Wieczorami wielu zmęczonych pracowników biurowych spędza tu swój czas (i swoje pensje) by zapić swoje smutki alkoholem. Shoyu przyzwyczaił się do swojego wyjątkowego trybu życia i nie mógł narzekać na brak partnerów na noc. Jednak od incydentu sprzed dwunastu lat do miłości podchodzi z dystansem – co się stanie kiedy jego przeszłość niespodziewanie zapuka do jego drzwi?

Tevahr | 2017-09-20
Przeczytana: 20 września 2017
Julia | 2017-09-16
Odium | 2017-09-12
Na półkach: 2017
Przeczytana: 12 września 2017
malinowa017 | 2017-04-14
Na półkach: Przeczytane w 2017r.
Przeczytana: 14 kwietnia 2017
juniorka | 2017-03-07