Dekalog przyjaźni

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
8 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Drobny, ale niezwykle sympatyczny prezent dla przyjaciela książeczka, z wyborem cennych myśli o przyjaźni, wzbogacona o humorystyczne, proste rysunkami.

Bardzo mała, ale przepiękna książeczka. Zdecydowanie porusza serce. Daje powody do myślenia, ale i do radości. Tak, w prawdziwej przyjaźni zasady są ważne. Jakie? Przeczytaj tą książeczkę, przemyśl i odpowiedzialnie zastosuj ku wzrostowi relacji przyjaźni. Chcieć być przyjacielem, to również troszczyć się o wzajemny rozwój dla wzajemnego dobra osób darzonych przyjaźnią, ale również innych ludzi spotykanych na ścieżkach życia. Odnajduj dobro, dziel się nim, doceniaj małe radości, doświadczaj piękna życia, mimo, iż nie brakuje czasu próby i zagubienia.
Wskazówki zawarte w tej małej, ale bardzo pożytecznej książeczce jaką jest "Dekalog przyjaźni" potrafią być pomocne w codziennym życiu, w relacjach międzyludzkich, nie tylko wobec przyjaciół.
Niebanalnym dodatkiem do sentencji są proste, ale zabawne, jednakże piękne w swojej głębi przekazu obrazki.

Dlaczego zachęcam do tej książeczki?:
- liczba gwiazdek (możliwych do oceny) nie wyrazi w żaden sposób jakości zawartości tej...

Oliksa | 2013-08-27
Przeczytana: 27 sierpnia 2013