Poznajemy środki transportu

Wydawnictwo: Debit
youstyna

Ciekawa obrazkowa propozycja dla kilkulatków zainteresowanych tym, co jeździ, pływa i lata. Obok widywanych na co dzień samochodów, rowerów czy traktorów książka prezentuje pojazdy specjalistyczne, najróżniejsze wozy strażackie, sprzęt pływający oraz przeznaczony do użytku na śniegu, a także pojazdy egzotyczne, starodawne i – z przymrużeniem oka – transport przyszłości. Każ dej dużej ilustracji towarzyszy strona z indywidualnie podpisanymi środkami transportu oraz zadanie pozwalające czytelnikowi poćwiczyć spostrzegawczość.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1021215-poznajemy-srodki-transportu

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1021215-poznajemy-srodki-transportu