Poznajemy zwierzęta

Wydawnictwo: Debit
youstyna

Interesująca obrazkowa propozycja dla kilkulatka zainteresowanego „tymi, co skaczą i fruwają”. Oprócz zwierząt domowych i gospodarskich książka prezentuje mieszkańców lasów i łąk, puszcz tropikalnych, sawann, obszarów wysokogórskich, mórz, rzek i jezior, terenów podbiegunowych oraz zwierzęta, które można zobaczyć w cyrku. Każdej dużej ilustracji towarzyszy strona z indywidualnie podpisanymi zwierzętami oraz zadanie pozwalające czytelnikowi poćwiczyć spostrzegawczość.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-1636237-poznajemy-zwierzeta

źródło okładki: http://bonito.pl/k-1636237-poznajemy-zwierzeta