Diagnostyka radiologiczna w weterynarii

Wydawnictwo: Edra Urban & Partner
flora i fauna
youstyna

Jest to pozycja, w której w sposób kompleksowy i wyczerpujący przedstawiono problem diagnostyki obrazowej u psów, kotów i koni. Czytelnik znajdzie tutaj szczegółowe informacje na temat technik i interpretacji obrazów przedstawionych za pomocą zdjęć radiologicznych, ultrasonografii, tomografii komputerowej i rezonansu jądrowego. Diagnostyka radiologiczna w weterynarii jest polecana dla...

Diagnostyka radiologiczna w weterynarii jest polecana dla studentów i lekarzy weterynarii zajmujących się leczeniem zarówno małych zwierząt, jak i koni. Po tę pozycję z pewnością powinni również sięgnąć lekarze specjaliści, a zwłaszcza ortopedzi i onkolodzy.