Moje wypieki na cztery pory roku

Okładka książki Moje wypieki na cztery pory roku
Dorota Świątkowska Wydawnictwo: Egmont Polska kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Egmont Polska
2019-01-14
2019-01-14
przepisy moje wypieki kulinaria kuchnia ciasta desery ciasteczka

Kocham wszystkie książki Doroty Świątkowskiej! I jej słodkiego bloga też :) A to jedna z moich ulubionych książek kucharskich do wypieków (a mam ich niemało ;). Podzielona jest na pory roku. Autorka podpowiada jak wykorzystać sezonowe owoce, co się najlepiej sprawdzi zimową porą a co w upalne lato. Piękne zdjęcia, przejrzyste i bardzo dokładne przepisy. Wiele pozycji z tej książki mam już przetestowane i cieszą się one u mnie w domu dużą popularnością. Udało mi się np przemycić znienawidzony szpinak w zielonych babeczkach, które pokochały moje dzieci. Polecam!

Kolejna świetna i ładnie wydana książka autorki bloga "Moje Wypieki". Zawiera proste i efektowne przepisy na każdą okazję. Ideala propozycja na prezent dla łasuchów.

Jeśli przestrzega się zaleceń podanych w przepisach - ciasta wyjdą na pewno.

Świetna książka.

Jeśli przestrzega się zaleceń podanych w przepisach - ciasta wyjdą na pewno.

Świetna książka.

Dodaj cytat z książki Moje wypieki na cztery pory roku

Video

Video