Pszczółka Maja. Mocny sen

7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Sleeping beauty
bajki
iw-

Zbliża się dzień wielkich żniw, a Maja i Gucio przez pomyłkę usypiają cały rój! Żeby zebrać pyłek z kwiatów, które otwieraja sie na ten jeden dzień w roku, muszą prosić o pomoc swoich przyjaciół. Czy uda im się wykonać zadanie?

źródło opisu: sklep.egmont.pl

źródło okładki: sklep.egmont.pl

Ida | 2016-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2016

Maja i Gucio w książce i to w małym, jak na pszczółki przystało, poręcznym formacie. Indywidualizm naszej bohaterki, przyczynił się tym razem do sporego kłopotu.
Maja i Gucio uśpili cały ul, zbierając nektar z nieodpowiednich kwiatów. Na szczęście mają mądrego przyjaciela i w ogóle towarzystwo na łące, które pomoże naprawić całą sytuację. Mamy więc pochwałę na cześć przyjaźni różnorakich kultur, mrówczych, pszczelich i koników polnych :)

Na półkach