Pszczółka Maja. Mocny sen

bajki
Teresa Duralska-Macheta
Bajkowa Biblioteka

2024

Waleriana i praca zespołowa - to jest to! A Gucio to dla mnie wzór do naśladowania, ooo.

Maja i Gucio w książce i to w małym, jak na pszczółki przystało, poręcznym formacie. Indywidualizm naszej bohaterki, przyczynił się tym razem do sporego kłopotu.
Maja i Gucio uśpili cały ul, zbierając nektar z nieodpowiednich kwiatów. Na szczęście mają mądrego przyjaciela i w ogóle towarzystwo na łące, które pomoże naprawić całą sytuację. Mamy więc pochwałę na cześć...

• Dziecionkowe
  • Pszczelarstwo
  • Dla dzieci i nie tylko
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pszczółka Maja. Mocny sen