Metodyka zabiegów fizykalnych

Wydawnictwo: WNT
zdrowie, medycyna
youstyna

Niniejsza książka jest bogato ilustrowanym przewodnikiem po zabiegach fizykalnych zarówno tych znanych od dawna, jak i dopiero wprowadzanych do terapii. Autorka, doświadczona fizjoterapeutka, tłumaczy krok po kroku, jak stosować krioterapię, promieniowanie UV i IR, biostymulację laserową, falę uderzeniową, hiperbarię, ozonoterapię, haloterapię, przezczaszkową stymulację magnetyczną i...

Autorka, doświadczona fizjoterapeutka, tłumaczy krok po kroku, jak stosować krioterapię, promieniowanie UV i IR, biostymulację laserową, falę uderzeniową, hiperbarię, ozonoterapię, haloterapię, przezczaszkową stymulację magnetyczną i pileroterapię.

źródło opisu: http://bonito.pl/k-90387787-metodyka-zabiegow-fizykalnych

źródło okładki: http://bonito.pl/k-90387787-metodyka-zabiegow-fizykalnych