Mojżesz – wielka przeprawa

Tłumaczenie: Magdalena Talar
Seria: Zostań bohaterem Biblii
Wydawnictwo: Znak emotikon
Moïse et la grande traversée
JustinneAnna

Historia dzieje się nad brzegiem Nilu. Na imię masz Tobi, należysz do ludu Izraela, który przebywa na wygnaniu w Egipcie i jest więziony przez faraona. Waszą jedyną nadzieją na wyzwolenie jest Mojżesz. Musisz mu pomóc. To nie jest zwykła książka. To przygoda, dzięki której poznajemy Mojżesza i jego wielką wiarę w Boże obietnice. Czytelnik decyduje, jak postąpi jego bohater – trzeba wybrać...

To nie jest zwykła książka.
Czytelnik decyduje, jak postąpi jego bohater – trzeba wybrać następny krok, znaleźć właściwy numer i… sprawdzić, co się wydarzy.

Książka-gra dla dzieci w wieku 7 – 10 lat.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/