Przemienienie - dla początkujących malarzy ikon

Wydawnictwo: Manhu
ikona, pisanie ikon, przemienienie
religia
Anna

Ten audiobook wprowadzi Cię w świat ikonografii. Dzięki niemu krok po kroku: • dowiesz się, jak tworzy się ikony • poznasz wielowiekowe tradycje ikonopisarskie • zrozumiesz teologię, która wpływa na kształt obrazów • nauczysz się je właściwie tworzyć i odczytywać A przede wszystkim odkryjesz duchowość ikonografów, która zmieni Twoje postrzeganie świata, zbliży do Boga i pozwoli przeżyć...

Ten audiobook wprowadzi Cię w świat ikonografii.
Dzięki niemu krok po kroku:
• dowiesz się, jak tworzy się ikony
• poznasz wielowiekowe tradycje ikonopisarskie
• zrozumiesz teologię, która wpływa na kształt obrazów
• nauczysz się je właściwie tworzyć i odczytywać

A przede wszystkim odkryjesz duchowość ikonografów, która zmieni Twoje postrzeganie świata, zbliży do Boga i pozwoli przeżyć prawdziwe PRZEMIENIENIE.

Nagranie składa się z dwóch części: teologicznej i praktycznej. Wykłady przeplatane się modlitwami
ikonopisarzy i utworami muzyki cerkiewnej.

źródło opisu: http://audiobooki.manhu.pl/pl/p/Przemienienie/554

źródło okładki: http://audiobooki.manhu.pl/pl/p/Przemienienie/554