Praga. Przewodnik plus plan miasta

Seria: Jeden plus jeden
Wydawnictwo: GeoCenter
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
City Pack Praha

Przewodnik turystyczny po stolicy Czech z planem miasta.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Jarosław Wiśniewski | 2016-08-09

Praga - piękna stolica naszych południowych sąsiadów zachęca do odwiedzin i zaprasza turystów. Ten przewodnik umożliwi poznanie jej najbardziej charakterystycznych i najwspanialszych zakątków. Duży, rozkładany plan Pragi, który jest do przewodnika dołączony, ułatwi z pewnością zwiedzanie tego ciekawego miasta.
Książka rozpoczyna się informacjami dotyczącymi jak korzystać z tegoż przewodnika. Następnie autor opisuje życie miasta i podpowiada jak zaplanować pobyt. Kolejna część przewodnika pt. "Zobacz koniecznie" omawia 25 najciekawszych zdaniem autora przewodnika miejsc i zabytków Pragi, które powinno się koniecznie i wręcz obowiązkowo zobaczyć. W następnym rozdziale pt. "To też warto zobaczyć..." turysta znajdzie wiadomości o innych wartych odwiedzenia obiektów Pragi. W przedostatnim rozdziale dowiemy się gdzie w Pradze zjeść, zrobić zakupy, spędzić wolny czas lub zamieszkać. Ostatni rozdział zawiera wskazówki praktyczne, na końcu przewodnika znajduje się indeks. Przewodnik zawiera...

mkmorgoth | 2017-11-03
Edyta | 2017-03-05