Reguły giełdy. Żelazne zasady największych inwestorów

Tłumaczenie: Izabela Szybicka
Wydawnictwo: Onepress
Just One Thing: Twelve of the World's Best Investors Reveal the One Strategy You Can't Overlook
biznes, finanse

Wyraźna mapa zawiłej rzeczywistości rynkowej Poznaj sekrety wybitnych inwestorów Odkryj nowe metody inwestowania Naucz się unikać niepotrzebnego ryzyka Oto nazwiska dwunastu profesjonalnych inwestorów, wybitnych specjalistów i uznanych ekspertów finansowych, którzy wyrazili zgodę na to, by swoją wiedzą podzielić się z Tobą: Rob Arnott, Bill Bonner, Mark Finn, Ed Easterling, Dennis Gartman, Andy Kes

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie