Usypianki z Pogwizdowa

Wydawnictwo: Egmont Polska
5 Minute Farmyard Tales
Na dobranoc, Usypianki

W Pogwizdowie zawsze dużo się dzieje. Jest tu jagniątko, które potrafi śpiewać i wesołe kaczki-gdaczki. Jest nawet świnka, która fruwa! Dzieci i dorośli jednakowo lubią zwierzęta - zwłaszcza gdy są tak sympatyczne jak mieszkańcy gospodarstwa w Pogwizdowie. Drodzy Rodzice! Indeks tematyczny pomoże Wam znaleźć historykę o psie, kogucie, kaczce i o czym tylko chcecie do poczytania dziecku na...

Drodzy Rodzice!
Indeks tematyczny pomoże Wam znaleźć historykę o psie, kogucie, kaczce i o czym tylko chcecie do poczytania dziecku na dobranoc.

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: Zdjęcie autorskie