zdrowie, medycyna
youstyna

Poświęcony lekarzom i pacjentom album o zdrowiu i cierpieniu, o rozświetlaniu ciemności choroby, nadziei i szczęściu zdrowiejącego człowieka. Zrealizowane w sali operacyjnej przez doktora Łukasza Kulaka zdjęcia ukazują rolę światła w medycynie i w fotografii. Niezwykłym obrazom towarzyszą sformułowane przed 120 laty myśli i aforyzmy o etyce lekarskiej doktora Władysława Biegańskiego. Ich nieprzemijające przesłanie podkreśla wprowadzenie pióra profesora Mariana Zembali.

źródło opisu: http://www.legolas.pl/9788388279324/Swiatlo-w-medycynie.html

źródło okładki: http://www.legolas.pl/9788388279324/Swiatlo-w-medycynie.html