Zgłosuj na książki roku 2017

KRONIKA. Pielgrzymka Franciszka do Polski. ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY 2016!

Wydawnictwo: Dom Wydawniczy Rafael
religia
Ursa

Oddajemy do rąk czytelników publikację będącą zapisem wydarzeń absolutnie wyjątkowych: pielgrzymki papieża Franciszka do Polski z okazji światowych Oni Młodzieży oraz narodowej Mszy na Jasnej Górze. Chcąc zatrzymać te chwile w pamięci, by móc do nich wracać osobiście lub w gronie rodzinnym, ma­teriał został przygotowany na gorąco w trakcie wizyty Papieża w Polsce. Prezentuje wszystkie punkty...

Chcąc zatrzymać te chwile w pamięci, by móc do nich wracać osobiście lub w gronie rodzinnym, ma­teriał został przygotowany na gorąco w trakcie wizyty Papieża w Polsce. Prezentuje wszystkie punkty programu pielgrzymki Franciszka po polskiej ziemi, teksty homilii, przemówień, świadectwa uczestników spotkań z Papieżem.
Ukazuje także atmosferę i ducha towarzyszącego Światowym Dniom Młodzieży.

Przygotowaliśmy to wydanie w podziękowaniu dla wszystkich Polaków, którzy tak gościnnie przyjęli pielgrzymów; wszystkich, którzy swoją modlitwą, zaangażowaniem, pomocą i pracą przyczynili się do niepowtarzalnego charakteru Światowych Dni Młodzieży, a także uświetnili narodową Mszę odprawioną na Jasnej Górze

z okazji 1050-lecia Chrztu Polski.

Niniejsza publikacja będzie niezwykłą pamiątką w każdym polskim domu i w plecaku każdego pielgrzyma, który przeżył te wzruszające chwile.

źródło opisu: Strona wydawnictwa

źródło okładki: Strona wydawnictwa