Modlitwa osobista. Żyć w miłości z Bogiem

Personal prayer. Living in love with God
modlitwa
religia
Piotr

W sercu każdego wierzącego istnieje poczucie, że modlitwa jest sprawą ważną. Przyjaźń z Bogiem, o której przekonuje nas życie Jezusa, stawia przed nami zadanie pielęgnowania tej relacji i starania się by pogłębiała się ona coraz bardziej. Prezentowana książka przeznaczona jest dla każdego, kto odczuwa potrzebę modlitwy, ale ciągle napotyka na jakieś przeszkody związane z jej praktykowaniem. Opierając się na wzorze modlitwy, którym jest Jezus, książka stara sie pokazać jak w praktyce modlitwy Bóg spotyka się z człowiekiem, przed jakimi trudnościami staje modlący się oraz omawia sprawdzone sposoby modlenia się.

źródło opisu: homodei.pl

źródło okładki: homodei.pl