Jestem Twoim Stróżem: Jak Archanioł Michał Może Cię Chronić

Cykl: Kieszonkowych Przewodników po Praktycznej Duchowości (tom 1)
Wydawnictwo: P&G Editors
9 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
I am Your Guard: How Archangel Michael Can Protect You
Inne
AleksaZ

To może być jedna z najważniejszych książek, jaką kiedykolwiek przeczytasz... Terroryzm. Wojna. Zmiany klimatu. Zbrodnia. Zagrożenia czyhające na nasze rodziny, narody i środowisko są ogromne. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebujemy Archanioła Michała. Ta książka zapoznaje cię z Archaniołem Michałem i sposobami wzywania go na pomoc. Archanioł Michał, czczony w judaizmie,...

To może być jedna z najważniejszych książek, jaką kiedykolwiek przeczytasz...

Terroryzm. Wojna. Zmiany klimatu. Zbrodnia. Zagrożenia czyhające na nasze rodziny, narody i środowisko są ogromne. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, potrzebujemy Archanioła Michała. Ta książka zapoznaje cię z Archaniołem Michałem i sposobami wzywania go na pomoc. Archanioł Michał, czczony w judaizmie, chrześcijaństwie i islamie może, gdy nadejdą kłopoty, ochronić ciebie i twych bliskich. Jedyne, co musisz zrobić, to poprosić go o pomoc. Ta książka wyjaśnia, jak możesz to zrobić. Na jej kartach znajdziesz także prawdziwe historie cudownych interwencji Archanioła Michała.

Książka "Jestem Twoim Stróżem" to pierwsza z serii Kieszonkowych Przewodników po Praktycznej Duchowości, autorstwa Elizabeth Clare Prophet.

O Autorce:

Elizabeth Clare Prophet jest światowej sławy pisarką. Do jej najpopularniejszych książek należą: Nieznane lata w życiu Jezusa. Gdzie przebywał Jezus od 12 do 30 roku życia, oraz jej kieszonkowe poradniki z serii Duchowość Praktyczna – niniejsza publikacja jest pierwszą ksiażką z tej serii wydaną w Polsce.

Elizabeth Clare Prophet była pionierką, w zakresie technik związanych z praktyczną duchowością, włączając w to wykorzystanie twórczej mocy dźwięku dla osobistego rozwoju i przemiany świata. Pojawiała się w programach telewizyjnych, jak Larry King Live czy Donahue.

Szeroki wybór jej książek dostępny jest na całym świecie w około 30 językach.

Pani Prophet zmarła w roku 2009, a ostatnie lata swojego życia spędziła w Górach Skalistych w stanie Montana.

źródło opisu: Wydawnictwo P&G Editors

źródło okładki: www.sklep.pracownia-aniolow.pl