Mysz miejska i wiejska. Klasyka światowa

Seria: Klasyka światowa
Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk
bajki
youstyna

W serii "Klasyka światowa" znajduje się dwanaście znanych od lat dzieciom na całym świecie. Są to: Księga dżungli, Pinokio, Piotruś Pan, Czerwony Kapturek, Królewna śnieżka, Kopciuszek, Tomcio Paluszek, śpiąca królewna, Brzydkie kaczątko, Mała syrenka, Bambi. Mysz miejska i wiejska.

źródło opisu: https://bonito.pl/k-470157-mysz-miejska-i-wiejska-klasyka-swiatowa

źródło okładki: https://bonito.pl/k-470157-mysz-miejska-i-wiejska-klasyka-swiatowa

Cukiereczek85 | 2017-01-13
Przeczytana: czerwiec 2013