Bigger Leaner Stronger: The Simple Science of Building the Ultimate Male Body

zdrowie, medycyna
angielski
Piotr

THE #1 BESTSELLING NATURAL BODYBUILDING BOOK WITH OVER 200,000 COPIES SOLD

If you want to build muscle, lose fat, and look great as quickly as possible without steroids, good genetics, or wasting ridiculous amounts of time in the gym and money on supplements...then you want to read this book.

źródło opisu: https://www.amazon.com/Bigger-Leaner-Stronger-Body...(?)

źródło okładki: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/515stxrtNkL.jpg

Pawel94 | 2018-02-27
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 27 lutego 2018

Polecam tą książkę osobom początkującym i średniozaawansowanym którzy chcą otrzymać podstawową wiedzę potrzebną do zmiany sylwetki.

Z tej książki dowiesz się informacji na temat:
- diety redukcyjnej i masowej (co i ile jeść)
- sposobu treningu (jak trenować)
- suplementacji (czym się wspomagać)

Zaletą tej książki jest przystępny język, tłumaczenie zagadnień od podstaw, szczerość autora oraz przede wszystkim oparcie się (odwołanie) na badaniach naukowych- co za tym idzie brak powielania mitów!

buli | 2016-09-22
Przeczytana: 19 czerwca 2016

Najbardziej kompletne źródło informacji na temat optymalnego treningu z jakim miałem do czynienia. Doskonała alternatywa dla wiedzy z niskiej jakości forów kulturystycznych, czy gazet publikujących sponsorowane artykuły.

Opinię dodaję po 4 miesiącach od przeczytania, bo po tym czasie widzę jak chyba wszystkie z opisanych reguł się sprawdzają - dając konkretne, mierzalne, zgodne z modelowymi wyniki.

Polecam wszystkim ćwiczącym, którym angielski niestraszny. Audiobook z audible.com też jest ok. Informacje wagowe są niestety w systemie imperialnym (np. funty a nie kilogramy), warto w takich momentach uważnie przeliczać i przekładać to sobie na jednostki SI ;)

Eraser | 2018-04-07
Na półkach: 2018, Soma, Przeczytane